Muzeum Wsi Radomskiej

Oferta edukacyjna Muzeum Wsi Radomskiej
Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu od wielu lat prowadzi działalność edukacyjną upowszechniającą wiedzę o Radomskiem. Program edukacyjny zakłada, że wiadomości teoretyczne będą uzupełniane zajęciami praktycznymi. Obecnie prowadzimy lekcje muzealne z kilkunastu tematów z zakresu dziedzictwa kulturowego.
więcej
Wymiana strzechy na pięciu obiektach muzealnych
opublikowano:
W Muzeum Wsi Radomskiej rozpoczęła się realizacja przedsięwzięcia pod nazwą „Wymiana pokryć dachowych, słomianych na pięciu obiektach muzealnych” realizowanego w ramach zadania „Wokół wiejskiej zagrody. Modernizacja i renowacja krajobrazu kulturowego prezentowanego w radomskim skansenie”.
więcej
Konkurs „Potrawa regionalna z ziemniaków”
Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza stowarzyszenia, zespoły folklorystyczne oraz Koła Gospodyń Wiejskich z regionu radomskiego do udziału w konkursie pt. „Potrawa regionalna z ziemniaków”.
więcej
Zapraszamy na XIX Święto Chleba
opublikowano:
Organizatorami „Święta Chleba” są: Cech Piekarzy w Radomiu; Urząd Miejski w Radomiu; Muzeum Wsi Radomskiej i Dom Kultury „Borki”.o szczegółach iprezy organizatorzy informowali dziś na wspólnej konferencji prasowej.
więcej
Zapraszamy na XIX Święto Chleba
opublikowano:
Organizatorami „Święta Chleba” są: Cech Piekarzy w Radomiu; Urząd Miejski w Radomiu; Muzeum Wsi Radomskiej i Dom Kultury „Borki”.O szczegółach imprezy organizatorzy informowali dziś na wspólnej konferencji prasowej.
więcej
Obiekty sakralne i cmentarze Puszczy Kozienickiej
Wystawa prezentowana jest od 3 września 2017 r. w kurniku z Konar. Wernisaż wystawy 3 września 2017 r. godzina 15.30
więcej
Dojazd autobusami miejskimi linii 17 i 70 na Święto Chleba w dniu 3.09.2017
opublikowano:
Do Muzeum Wsi Radomskiej 3 września 2017 roku (niedziela) będzie można dojechać autobusami specjalnej linii miejskiej numer 70. i kursującymi ze zwiększoną częstotliwością autobusami linii 17.
więcej
Zapraszamy do MWR
trip a
warto zwiedzic
noclegowo.pl
Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje z Muzeum Wsi Radomskiej podaj poniżej swój adres e-mail:
Newsletter
wersja html wersja tekstowa