„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – weekend za pół ceny”

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – weekend za pół ceny”
„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – weekend za pół ceny”

W dniach 01-02.04.2017 roku odbędzie się druga edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która opiera się na wykorzystaniu sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta, regiony i instytucje kulturalne.                                            .
Organizatorem tegorocznej edycji jest Polska Organizacja Turystyczna, a głównym jej założeniem jest przedłużenie sezonu turystycznego w Polsce i propagowanie udziału Polaków w wyjazdach turystycznych na terenie Polski.                                                      .


Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza wszystkich chętnych do odwiedzenia skansenu w godzinach otwarcia  i oferuje zgodnie z założeniami akcji możliwość wstępu do instytucji, przy zakupie biletu z     50 % zniżką. Zniżka dotyczy wszystkich rodzajów sprzedawanych biletów w Muzeum:

  • bilet normalny w regularnej cenie – 10 zł;

  • bilet ulgowy w regularnej cenie – 6 zł                                                               .

Zwiedzanie z przewodnikiem w Muzeum Wsi Radomskiej  odbywa się  o pełnych godzinach i trwa około 2 godzin. W sezonie zimowym, od Festiwalu Ziemniaka do Niedzieli Palmowej: sobota – niedziela: 10:00, 12:00, 13:00.                                                 .
Muzeum Wsi Radomskiej w sezonie zimowym, w weekend  jest czynne w godzinach:10:00-15:00.

 

Powrót to listy
Zobacz także
EFRR1
Zapraszamy do MWR
trip a
warto zwiedzic
noclegowo.pl
Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje z Muzeum Wsi Radomskiej podaj poniżej swój adres e-mail:
Newsletter
wersja html wersja tekstowa