Wernisaż wystawy „Puszcza Kozienicka Inspiracje Garbatka–Letnisko”

Autor: Tekst i zdjęcia: D. Maciąg
Wernisaż wystawy „Puszcza Kozienicka Inspiracje Garbatka–Letnisko”

9 marca 2017r. w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu odbył się wernisaż wystawy po 9 edycjach Międzynarodowego Pleneru ekspresji twórczej malarstwa i rzeźby „Puszcza Kozienicka Inspiracje Garbatka–Letnisko”. Wystawa poplenerowa polskich i zagranicznych artystów zawiera prace z zakresu malarstwa i rzeźby drewnianej. Inspiracją dla twórców było piękno przyrody Mazowsza, a w nim regionu kozienickiego. Ekspozycja przedstawia prace wykonane różnymi technikami malarskimi i rzeźbiarskim. Wystawa jest interesująca, warta odwiedzenia szczególnie przez osoby poszukujące piękna, tak w naturze, jak i w sztuce.