Wernisaż wystawy „Puszcza Kozienicka Inspiracje Garbatka–Letnisko”
9 marca 2017r. w siedzibie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu odbył się wernisaż wystawy
"Wstępy" 2017 r. Skaryszewski Jarmark Koński
Jarmark koński jeszcze, czy już festyn ludowy?
Ochrona i upowszechnianie zasobów genowych starych odmian roślin ogrodniczych
W dniu 14 lutego 2017r. odbyło się seminarium w NZOZ PROMIEŃ w Mariówce „Upowszechnianie dawnych odmian roślin ogrodniczych – wyrazem nowoczesności i patriotyzmu” zorganizowane przez Ośrodek Edukacyjno-Profilaktyczny Sióstr Służek oraz Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach. W przerwach w wykładach występował zespół ludowy Przystalanki z Przystałowa.
Hajda na koń i lisa goń
Przypada na 3 listopada wtedy to myśliwi, leśnicy i jeźdźcy obchodzą dzień swego patrona - świętego Huberta.
Aplikacja mobilna „ŚDM Mazowsze”
Pobierz bezpłatną aplikację mobilną, z którą zaplanujesz niezapomnianą podróż po Mazowszu, również podczas Światowych Dni Młodzieży 2016. Aplikacja zachęca do aktywnego odkrywania i odwiedzania niezwykłych miejsc w regionie.