Na co dzień

Nagroda dla Muzeum Wsi Radomskiej za muzealny projekt otwarty
opublikowano:
21 września odbyło się rozdanie nagród laureatom i wyróżnionym w ramach konkursu „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – Wierzba”. Muzeum Wsi Radomskiej zdobyło II miejsce w kategorii „Muzealny projekt otwarty” za projekt „Majówka w Muzeum Wsi Radomskiej. Z wizytą u fotografa”.
więcej
Konkurs „Potrawa regionalna z ziemniaków”
Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza stowarzyszenia, zespoły folklorystyczne oraz Koła Gospodyń Wiejskich z regionu radomskiego do udziału w konkursie pt. „Potrawa regionalna z ziemniaków”.
więcej
Zapraszamy na XIX Święto Chleba
opublikowano:
Organizatorami „Święta Chleba” są: Cech Piekarzy w Radomiu; Urząd Miejski w Radomiu; Muzeum Wsi Radomskiej i Dom Kultury „Borki”.o szczegółach iprezy organizatorzy informowali dziś na wspólnej konferencji prasowej.
więcej
Zapraszamy na XIX Święto Chleba
opublikowano:
Organizatorami „Święta Chleba” są: Cech Piekarzy w Radomiu; Urząd Miejski w Radomiu; Muzeum Wsi Radomskiej i Dom Kultury „Borki”.O szczegółach imprezy organizatorzy informowali dziś na wspólnej konferencji prasowej.
więcej
Dojazd autobusami miejskimi linii 17 i 70 na Święto Chleba w dniu 3.09.2017
opublikowano:
Do Muzeum Wsi Radomskiej 3 września 2017 roku (niedziela) będzie można dojechać autobusami specjalnej linii miejskiej numer 70. i kursującymi ze zwiększoną częstotliwością autobusami linii 17.
więcej
XIX Święto Chleba
W niedzielę, 3 września 2017 r. w Muzeum Wsi Radomskiej odbędzie się XIX Radomskie Święto Chleba. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00
więcej
EFRR1
Zapraszamy do MWR
trip a
warto zwiedzic
noclegowo.pl
Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje z Muzeum Wsi Radomskiej podaj poniżej swój adres e-mail:
Newsletter
wersja html wersja tekstowa