Na co dzień

Konkurs "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa"
opublikowano:
więcej
Jesień na dawnej wsi. Zaproszenie do konkursu
opublikowano:
Skansen w Sierpcu pragnie zaprosić dzieci i młodzież w wieku od 10 do 16 lat do uchwycenia tych niezapomnianych plenerów w pracach plastycznych i wzięcia udziału konkursie „Jesienny pejzaż wsi. Ochrona ekspozycji przyrodniczej w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu”.
więcej
Rewia Sztuki Ludowej 2017
opublikowano:
15 października 2017 roku w Drzewicy odbyła się III edycja Przeglądu Kół Gospodyń Wiejskich, pod nazwą Rewia Sztuki Ludowej 2017, nad którym to wydarzeniem Muzeum Wsi Radomskiej objęło patronat merytoryczny.
więcej
Rozstrzygnięto konkurs fotograficzny pn. „Jak z obrazów Kossaka”
opublikowano:
1 październiaka 2017 rozku rozstrzygnięto konkurs fotograficzny pn. „Jak z obrazów Kossaka”. Konkurs zorganizowano w ramach Letniego Kursu Historii, który odbył się 15 sieronia.
więcej
XIV Rolniczy Festiwal Nauk. Zagroda wiejska. Tradycja i współczesność
opublikowano:
6 października 2017 r. pracownicy Muzeum Wsi Radomskiej wzięli udział w konferencji „Zagroda Wiejska. Tradycja i współczesność” zorganizowanej przez Centralną Bibliotekę Rolniczą w Warszawie.
więcej
Rewia Sztuki Ludowej Drzewica 2017
opublikowano:
W niedzielę, 15 października 2017 roku w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy odbędzie się przegląd kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Drzewica pod tytułem „Rewia Sztuki Ludowej Drzewica 2017”.
więcej
Wystawa: "Kościelna orkiestra w Skrzyńsku fundacji Wiktorii z Szydłowskich Malletskiej, 1830-1957"
opublikowano:
Dyrektor Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu zaprasza na otwarcie wystawy "Kościelna orkiestra w Skrzyńsku fundacji Wiktorii z Szydłowskich Malletskiej, 1830–1957" w dniu 29 września (piątek) 2017 roku, o godzinie 12.00 w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze, Oddziale Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu al. Jana Pawła II 11, Przysucha.
więcej
EFRR1
Zapraszamy do MWR
trip a
warto zwiedzic
noclegowo.pl
Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje z Muzeum Wsi Radomskiej podaj poniżej swój adres e-mail:
Newsletter
wersja html wersja tekstowa