Na co dzień

Obradowała Rada Muzeum
opublikowano:
18 grudnia b.r. odbyło się drugie, a zarazem ostatnie w bieżącym roku posiedzenie Rady Muzeum.
więcej
Targi Książki Historycznej w Warszawie
opublikowano:
W dniach 26-29 LISTOPADA 2015 odbyły się 24 TARGI KSIĄŻKI HISTORYCZNEJ w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.
więcej
Staw po konserwacji
opublikowano:
W Muzeum Wsi Radomskiej przeprowadzono konserwację i rewitalizację jednego z dwóch stawów znajdujących się na terenie skansenu.
więcej
Prace w stodole z Grójca
opublikowano:
Od kilku tygodni trwają roboty w stodole z Grójca. Ten zabytkowy budynek z XIX wieku przez wiele lat był miejscem ekspozycji wozów chłopskich, bryczek i sań. Od pewnego czasu połać dachowa, która liczy aż 500 m² zaczęła się niebezpiecznie uginać.
więcej
Radomskie Targi Wydawnictw Regionalnych
opublikowano:
W dniach 19-20 listopada 2015 roku, pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Radomia Radosława Witkowskiego oraz Polskiej Izby Książki, odbyły się V Radomskie Targi Wydawnictw Regionalnych. Wśród wystawców, swoją bogatą ofertę wydawniczą zaprezentowało także Muzeum Wsi Radomskiej.
więcej
VII Festiwal w Odrzywole
W niedzielę 15 listopada odbył się w Odrzywole VII Festiwal Kapel, Zespołów, Śpiewaków Ludowych, Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń Ziemi Przysuskiej w Odrzywole.
więcej
XVI edycja konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego
Wśród laureatów XVI edycji konkursu Nagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego znalazł się zespół z naszego regionu - Zespół ludowy „Sobótka” z Czarnolasu.
więcej
EFRR1
Zapraszamy do MWR
trip a
warto zwiedzic
noclegowo.pl
Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje z Muzeum Wsi Radomskiej podaj poniżej swój adres e-mail:
Newsletter
wersja html wersja tekstowa