Przetargi

Zawiadomienie o unieważnieniu postepowania
opublikowano:
więcej
Pytania i odpowiedzi oraz zmiana w SIWZ w postępowaniu przetargowym "Modernizacja stawu nr 1 na terenie Muzeum Wsi Radomskiej"
W związku z zapytaniami skierowanymi do Zamawiającego w postępowaniu przetargowym pn. „Modernizacja stawu nr 1 na terenie Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu ul. Szydłowiecka 30” działając na podstawie art. 38 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r, poz. 907), Zamawiający modyfikuje SIWZ oraz udziela odpowiedzi dostępnych na stronie Muzeum Wsi Radomskiej dostępnych w zakładce BIP.
więcej
Zmiana do Załącznika nr 2 do SIWZ - Dokumentacja Projektowa i przedmiar w postępowaniu pn.: "Wzmocnienie konstrukcji dachu zabytkowej stodoły z Grójca"
W związku z postępowaniem "Wzmocnienie konstrukcji dachu zabytkowej stodoły z Grójca" Zamawiający informuje, iż dokonuje zmiany w Załączniku nr 2 - Dokumentacja Projektowa i przedmiar w zakresie udostępnienia zaktualizowanej wersji dokumentacji projektowej zgodnej z pozwoleniem na budowę. Przedmiar robót pozostaje bez zmian.
więcej
Ogłoszenie o zamówieniu - Modernizacja stawu nr 1 na terenie Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu
opublikowano:
Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza do składania ofert
więcej
Archiwum
EFRR1
Zapraszamy do MWR
trip a
warto zwiedzic
noclegowo.pl
Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje z Muzeum Wsi Radomskiej podaj poniżej swój adres e-mail:
Newsletter
wersja html wersja tekstowa