Edukacja

Studentki kierunków pedagogicznych z wizytą w Muzeum Wsi Radomskiej
W środę, 23 listopada 2016 roku, w Muzeum Wsi Radomskiej odbyły się zajęcia dla studentek kierunków pedagogicznych na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu.
więcej
Zakup pieca do wypału ceramiki
W 2016 roku, dzięki dotacji celowej w wysokości 12.000 złotych, przyznanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, do Muzeum Wsi Radomskiej zakupiono piec elektryczny do wypału ceramiki.
więcej
Lekcja muzealna "Ceramika"
W czwartek 11 sierpnia 2016 roku, w lekcji muzealnej pt. "Ceramika", udział wzięły dzieci z Gminnego Centrum Kultury w Wolanowie.
więcej
Wakacje 2016 - oferta edukacyjna
opublikowano:
więcej
V Letni Uniwersytet Nauczycieli Humanistów
We wtorek, 28 czerwca 2016 roku, w ramach V Letniego Uniwersytetu Nauczycieli Humanistów, w radomskim skansenie odbyło się spotkanie pt. "Powrót do źródeł...".
więcej
Z wizytą w Kociołkach
opublikowano:
Kociołki to wieś w gminie Kozienice, na terenie województwa mazowieckiego. W miejscowości znajduje się Publiczna Szkoła Podstawowa, do której uczęszcza 42 dzieci w różnym wieku.
więcej
Lekcja muzealna "Od rośliny do tkaniny"
W piątek, 6 maja 2016 roku, uczniowie klasy IV z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wieniawie wzięli udział w lekcji muzealnej pt. "Od rośliny do tkaniny".
więcej
Archiwum
EFRR1
Zapraszamy do MWR
trip a
warto zwiedzic
noclegowo.pl
Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje z Muzeum Wsi Radomskiej podaj poniżej swój adres e-mail:
Newsletter
wersja html wersja tekstowa