Muzeum Wsi Radomskiej

Wystawa: "Kościelna orkiestra w Skrzyńsku fundacji Wiktorii z Szydłowskich Malletskiej, 1830-1957"
opublikowano:
Dyrektor Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu zaprasza na otwarcie wystawy "Kościelna orkiestra w Skrzyńsku fundacji Wiktorii z Szydłowskich Malletskiej, 1830–1957" w dniu 29 września (piątek) 2017 roku, o godzinie 12.00 w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze, Oddziale Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu al. Jana Pawła II 11, Przysucha.
więcej
Nagroda dla Muzeum Wsi Radomskiej za muzealny projekt otwarty
opublikowano:
21 września odbyło się rozdanie nagród laureatom i wyróżnionym w ramach konkursu „Mazowieckie Zdarzenia Muzealne – Wierzba”. Muzeum Wsi Radomskiej zdobyło II miejsce w kategorii „Muzealny projekt otwarty” za projekt „Majówka w Muzeum Wsi Radomskiej. Z wizytą u fotografa”.
więcej
Konkurs „Potrawa regionalna z ziemniaków”
Muzeum Wsi Radomskiej zaprasza stowarzyszenia, zespoły folklorystyczne oraz Koła Gospodyń Wiejskich z regionu radomskiego do udziału w konkursie pt. „Potrawa regionalna z ziemniaków”.
więcej
Zapraszamy na XIX Święto Chleba
opublikowano:
Organizatorami „Święta Chleba” są: Cech Piekarzy w Radomiu; Urząd Miejski w Radomiu; Muzeum Wsi Radomskiej i Dom Kultury „Borki”.o szczegółach iprezy organizatorzy informowali dziś na wspólnej konferencji prasowej.
więcej
Zapraszamy na XIX Święto Chleba
opublikowano:
Organizatorami „Święta Chleba” są: Cech Piekarzy w Radomiu; Urząd Miejski w Radomiu; Muzeum Wsi Radomskiej i Dom Kultury „Borki”.O szczegółach imprezy organizatorzy informowali dziś na wspólnej konferencji prasowej.
więcej
Obiekty sakralne i cmentarze Puszczy Kozienickiej
Wystawa prezentowana jest od 3 września 2017 r. w kurniku z Konar.
więcej
EFRR1
Zapraszamy do MWR
trip a
warto zwiedzic
noclegowo.pl
Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje z Muzeum Wsi Radomskiej podaj poniżej swój adres e-mail:
Newsletter
wersja html wersja tekstowa