Zwiedzanie i edukacja

Lekcje kaligrafii
Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze serdecznie zaprasza na lekcje kaligrafii
więcej
Warsztaty etnograficzne i konkurs w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze
Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze, Oddział Muzeum Wsi Radomskiej w Radomiu serdecznie zaprasza na warsztaty etnograficzne z udziałem twórczyń ludowych.
więcej
Oferta imprez kulturalno-oświatowych dedykowanych seniorom
opublikowano:
Muzeum im.Oskara Kolberga w Przysusze zaprasza seniorów do udziału w koncertach i cyklicznych wykładach z zakresu kultury, sztuki, historii Przysuchy i regionu
więcej
Warsztaty etnograficzne
opublikowano:
W Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze po raz kolejny odbyły się warsztaty etnograficzne z udziałem twórczyń ludowych z regionu opoczyńskiego. Muzealne zajęcia etnograficzne, które prowadzi Marianna Rzepka wraz córką Gabrielą odbywają się cyklicznie w okresie poprzedzającym Święta Wielkanocne.
więcej
Tradycyjne ozdoby świąteczne. Warsztaty w MOK w Przysusze
opublikowano:
Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze zaprasza na warsztaty etnograficzne z udziałem twórczyń ludowych w dniach 5,6,7 grudnia 2011 roku. Podczas pokazów prezentowane będą techniki wykonywania ozdób świątecznych i zabawek choinkowych.
więcej
Wiosenne warsztaty w Muzeum im. Oskara Kolberga
opublikowano:
Muzeum w Przysusze w kwietniu zaprasza na warsztaty etnograficzne wykonywania palm i pisanek wielkanocnych, prowadzone przez doświadczone twórczynie ludowe z regionu opoczyńskiego – Mariannę Rzepkę i jej córki Bożenę i Gabrielę z Bielowic
więcej
Zapraszamy do MWR
trip a
warto zwiedzic
noclegowo.pl
Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje z Muzeum Wsi Radomskiej podaj poniżej swój adres e-mail:
Newsletter
wersja html wersja tekstowa