Prelekcja w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze
opublikowano:
W najbliższą niedzielę o godzinie 12.00 Muzeum w Przysusze odbędzie się prezentacja wystawy pt. "Wilhelm Kolberg. Inżynier budownictwa wodnego i lądowego, hydrolog Wisły", zrealizowanej w ramach programu ROK WISŁY NA MAZOWSZU - 2017
Fotorelacja z otwarcia wystawy pt. "Kościelna orkiestra w Skrzyńsku fundacji Wiktorii z Szydłowskich Malletskiej, 1830-1957"
opublikowano:
W miniony piątek, 29 września w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze została otworzona nowa wystawa czasowa poświęcona przykościelnej orkiestrze ze Skrzyńska, która istniała w latach 1830-1957.
Wystawa: "Kościelna orkiestra w Skrzyńsku fundacji Wiktorii z Szydłowskich Malletskiej, 1830-1957"
opublikowano:
W najbliższy piątek, 29 września otwarcie nowej wystawy czasowej w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze
Folklorystyczne wakacje w Muzeum w Przysusze
opublikowano:
Zachęcamy do udziału w zajęciach warsztatowych dla dzieci i młodzieży
Płyta Marii Siwiec
opublikowano:
W kasie Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze jest w sprzedaży płyta śpiewaczki Marii Siwiec.