"Dobra zabawa - gry i zabawki ludowe"
opublikowano:
Zapraszamy na wernisaż nowej wystawy czasowej w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze; już w najbliższy czwartek, 28 czerwca o godzinie 12.00
59. Dni Kolbergowskie
opublikowano:
w niedzielę 3 czerwca odbędą się w Przysusze Dni Kolbergowskie. W tym dniu zachęcamy również do dowiedzenia Muzeum im. Oskara Kolberga
Niedzielne oprowadzanie kuratorskie
opublikowano:
W najbliższą niedzielę 25 marca w Muzeum im. Oskara Kolberga będzie można zobaczyć wystawę "Jan Rybczyński - malarz i rzeźbiarz z Przysuchy"
Promocja płyty Jana Kmity
Fotorelacja z wydarzenia
Płyta Jana Kmity
opublikowano:
W najbliższy piątek (9 lutego) będziemy gościć Jana Kmitę - skrzypka z Przystałowic Małych
W Muzeum w Przysusze rozdano nagrody za konkurs
opublikowano:
Wręczenie nagród w konkursie „Sztuka ludowa inspiracją dziecięcej twórczości”. Rekwizyty obrzędowe, przedmioty dekoracyjne i prace plastyczne dotyczące Świąt Bożego Narodzenia i Karnawału.
Rozstrzygnięto bożonarodzeniowy konkurs ogłoszony przez Muzeum w Przysusze
opublikowano:
12 stycznia 2018 roku rozstrzygnięto konkurs "Sztuka ludowa inspiracją dziecięcej twórczości". Rekwizyty obrzędowe, przedmioty dekoracyjne i prace plastyczne dotyczące Świąt Bożego Narodzenia i Karnawału.
EFRR1