Prelekcja w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze
opublikowano:
Dobiega końca rok 2017, rok ogłoszony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Rokiem Rzeki Wisły. Z tej okazji w niedzielę 10 grudnia o godzinie 12.00 w Muzeum w Przysusze odbędzie się prezentacja wystawy pt. "Wilhelm Kolberg. Inżynier budownictwa wodnego i lądowego, hydrolog Wisły", zrealizowanej w ramach programu ROK WISŁY NA MAZOWSZU - 2017
Warsztaty muzyczne "Leć głosie po rosie - polskie zabawy tradycyjne dla dzieci"
opublikowano:
W dniach 20 0 21 listopada w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze odbył się warsztaty wokalno-taneczne, poprowadzone przez panią Karolinę Ociepkę.
Fotorelacja z otwarcia wystawy pt. "Kościelna orkiestra w Skrzyńsku fundacji Wiktorii z Szydłowskich Malletskiej, 1830-1957"
opublikowano:
W miniony piątek, 29 września w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze została otworzona nowa wystawa czasowa poświęcona przykościelnej orkiestrze ze Skrzyńska, która istniała w latach 1830-1957.
Wystawa: "Kościelna orkiestra w Skrzyńsku fundacji Wiktorii z Szydłowskich Malletskiej, 1830-1957"
opublikowano:
W najbliższy piątek, 29 września otwarcie nowej wystawy czasowej w Muzeum im. Oskara Kolberga w Przysusze
Folklorystyczne wakacje w Muzeum w Przysusze
opublikowano:
Zachęcamy do udziału w zajęciach warsztatowych dla dzieci i młodzieży