Multimedia

Lipcowa "Potańcówka pod Dębem"
Zapraszamy do oglądania fotografii z "Potańcówki pod Dębem", która odbyła się w Muzeum Wsi Radomskiej 16 lipca 2017 roku.
więcej
Sobótki 2017
W sobotę, 24 czerwca 2017 roku, w Muzeum Wsi Radomskiej odbył się festyn pt. "Sobótki". Podczas imprezy zaprezentowano widowisko nawiązujące do tematyki Nocy Świętojańskiej, odbyła się Potańcówka "pod Dębem" oraz warsztaty plastyczne.
więcej
Uroczystości Bożego Ciała 2017
W ramach Uroczystości Bożego Ciała, w dniu 15 czerwca 2017, twórcy ludowi regionu radomskiego przygotowali dwa ołtarze na terenie Muzeum Wsi Radomskiej.
więcej
Rowerem do kultury
W poniedziałek, 5 czerwca 2017 roku, w Muzeum Wsi Radomskiej, miała miejsce impreza pod nazwą "Rowerem do kultury". Wydarzenie to odbyło się w ramach kampanii edukacyjnej "Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny", prowadzonej przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego.
więcej
Dzień Dziecka 2017
W niedzielę, 04.06.2017 roku w Muzeum Wsi Radomskiej odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Po raz drugi to wydarzenie współorganizowane było z Centrum Helen Doron Radom. Przedstawiamy galerię zdjęć z imprezy.
więcej
EFRR1
Zapraszamy do MWR
trip a
warto zwiedzic
noclegowo.pl
Newsletter Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje z Muzeum Wsi Radomskiej podaj poniżej swój adres e-mail:
Newsletter
wersja html wersja tekstowa